Datový-zdroj-3@30x.png

E-mail marketing a automatizace

Proč zvolit moji službu e-mailového marketingu a automatizace?

V dnešní digitální éře je e-mailový marketing jedním z nejefektivnějších nástrojů pro komunikaci se zákazníky. Nabízím komplexní řešení, které vám pomůže maximalizovat potenciál vašich e-mailových kampaní a automatizačních procesů.

Klíčové výhody mojí služby:

Jak moje služba funguje?

1.

Analýza a Konzultace: Začínám podrobnou analýzou vašich potřeb a cílů. Na základě těchto informací navrhnu strategii e-mailového marketingu a automatizace přizpůsobenou vašemu podnikání.

2.

Nastavení a Implementace: Vytvořím a nastavím všechny potřebné e-mailové šablony, automatizační sekvence a integrace s vašimi systémy. Zajistím, aby vše bylo plně funkční a připravené k použití.

3.

Správa a Optimalizace: Po spuštění kampaní je průběžně sleduji a optimalizuji, aby byly co nejefektivnější. Poskytuji pravidelné reporty a doporučení pro další zlepšení.<

Pro koho je moje služba určena?

Moje služba je ideální pro malé a střední podniky, které chtějí zefektivnit své marketingové procesy, zvýšit angažovanost zákazníků a dosáhnout lepších výsledků s nižšími náklady. Ať už jste e-shop, poskytovatel služeb nebo B2B firma, moje řešení vám pomůže dosáhnout vašich marketingových cílů.

KALKULACE WEBU

Chcete vědět kolik váš web bude stát? Využijte této kalkulačky. Výsledná cena je však pouze odhad. Konkrétní cenu vám sdělím po osobní konzultaci a zpracování vaší poptávky.

[code_snippet id=5]

Vámi zadané osobní údaje zpracovávám dle normy GDPR –  110/2019 Sb. Zákon o zpracování osobních údajů. Zavazuji se tímto, že vámi zadané osobní údaje budu využívat pouze za účelem zpětného kontaktu. Nebudou nikdy poskytnuty třetím stranám ani využity k marketingovým účelům. Pokud budete mít podezření na zneužití, kontaktujte mě pomocí e-mailu honza@janradilek.cz.