Datový-zdroj-3@30x.png

TVORBA LOGA A LOGOTYPU

Mým cílem je tvořit pro své klienty loga, která budou mít silný visuální impact a budou snadno zapamatovatelná. Sleduji nejnovější designové trendy a používám své znalosti a zkušenosti, abych navrhl logo, které bude odrážet image společnosti a bude ji snadno identifikovat.

UKÁZKY PRACÍ

Podívejte se na ukázky mých realizací. Specializuji se na tvorbu log, která jsou jednoduchá, zapamatovatelná a odráží filozofii a image společnosti. Každé z mých log je unikátní a pečlivě navržené s ohledem na požadavky klienta.

tvorba loga
tvorba loga
tvorba loga

KALKULACE WEBU

Chcete vědět kolik váš web bude stát? Využijte této kalkulačky. Výsledná cena je však pouze odhad. Konkrétní cenu vám sdělím po osobní konzultaci a zpracování vaší poptávky.

[code_snippet id=5]

Vámi zadané osobní údaje zpracovávám dle normy GDPR –  110/2019 Sb. Zákon o zpracování osobních údajů. Zavazuji se tímto, že vámi zadané osobní údaje budu využívat pouze za účelem zpětného kontaktu. Nebudou nikdy poskytnuty třetím stranám ani využity k marketingovým účelům. Pokud budete mít podezření na zneužití, kontaktujte mě pomocí e-mailu honza@janradilek.cz.